Про нас

Огляд компанії

Компанія «Julia FEM servise group» пропонує Вам співпрацю по продажу бруківки, її мостінню, інженерному облаштуванню території Вашого двору, офісу, заміської ділянки та інші послуги, які допоможуть зробити Ваш особистий простір гармонійним та вишуканим!

Ми молода команда, що розвивається та переймає європейський досвід ведення бізнесу. Де результат спрямовано на самого клієнта та задоволення його потреб.

Ми є офіційними дилерами найякіснішої продукції представленої сьогодні на ринку - бруківки від Ковальської, де гарантія виробника на продукцію складає 15 років, де працюють найкращі фахівці, які використовують у виробництві передовий Європейський досвід, постійно вдосконалюють технології й представляють ексклюзивну продукцію!

Наші фахівці з мостіння створять для Вас надійне, комфортне й красиве покриття двору, адже дім починається з подвір’я.
Вам не потрібно хвилюватись за закупівлю матеріалів, доставку, інженерне облаштування двору, всі ці послуги ми беремо на себе. Діє постійна система знижок.

В розумні строки за доступною ціною Ви отримаєте бажаний результат!

Місія та цінності

«Шлях успішної людини до власної мети має бути твердим та яскравим!» - це наше кредо, яким керуємося у своїй роботі, підберемо для Вас найкращий варіант. Наша продукція дає змогу втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Якісний сервіс

  • Екологічні матеріали.
  • Прозорі витрати.
  • Економія на матеріалах.
  • Гарантія на бруківку 15 років.
  • Робота під ключ.
  • Індивідуальний підхід.

Висока якість, низькі ціни!

Працюємо з фізичними та юридичними особами.