Чим відмити тротуарну плитку

Чим відмити тротуарну плитку

Надавши території біля офісу, фонтану, стоянці автомобіля, входу до супермаркету, чи власному подвір'ї гарного та практичного вигляду за допомогою тротуарної плитки, хочеться, щоб вона залишалась такою як в перший день після укладки. Для цього потрібно знати чим відмивати тротуарну плитку.

Насамперед потрібно знати, що тротуарна плитка має пористу поверхню і тому бруд легко туди проникає, і щоб запобігати ущільненню будь-якого бруду, потрібно слідкувати за її чистотою, та не допускати сильних забруднень, оскільки потім буде її важче повернути до початкового стану. Також слід пам'ятати, що якісна плитка краще піддається очистці, саме таку ми пропонуємо вам придбати.  Ознайомитися з нашою тротуарною плиткою можна на цій сторінці.

Чим відмити тротуарну плитку від цементу?

Чим відмити тротуарну плитку від цементу?

Біля будинку обов'язково знайдеться така робота, де використовується цементний розчин, і як би ви не намагались запобігти забрудненню доріжки, всеодно по закінченню роботи знайдеться забруднена плитка цементом.

Краще всього цемент відмивати в першу добу після роботи. Потім його очистка буде піддаватись важче.

Починати очищення краще з підмітання, для того щоб віднайти всі забруднені ділянки, потім територію бажано змити потоком води. Якщо забруднення не значне, то можна використати наждачний папір. Велику кількість цементного розчину важче очистити, тому для його зняття, спробуйте застосувати зубило і молоток. Для подрібнення великих скупчень, можна скористатись постукуванням зубилом по його центрі. Будь-які маніпуляцї за допомогою зубила, слід робити з обережністю, тому що, таким чином можна легко пошкодити тротуарне покриття.

Якщо цемент дуже проник у тротуарну плитку, то його відмити допоможуть засоби на основі ортофосфатної кислоти.

  1. Працювати з кислотою слід в рукавицях.
  2. Нанесіть щіткою або ганчіркою розчин на брудне місце.
  3. Через кілька хвилин нанесіть соду, у якості нейтралізатора кислотності.
  4. В завершенні змийте залишки великою кількістю води.

Чим відмити тротуарну плитку від масла?

Чим відмити тротуарну плитку від масла?

Найчастіше, такого роду забруднення зустрічаються на подвір'ї біля в'їзду в гараж. Невелика жирна пляма на плитці, дуже псує її зовнішній вигляд, тому з ними однозначно потрібно боротися. Якщо на тротуарну плитку розлили машинне мастило, насамперед потрібно посипати її піском, він чудово вбере більшу частину рідини. В результаті чого, очистити її буде значно легше. Залишки масла допоможе зняти соляна кислота. Це надзвичайно сильна кислота, тому крім рукавичок, вам знадобиться распіратор. Слідкуйте щоб вона не потрапила на відкриті ділянки тіла, а в разі потрапляння, негайно промийте під струменем проточної води. Після того як ви розведете розчин соляної кислоти і нанесете його на поверхню забруднену маслом, вам буде необхідно дочекатись його висихання та змити залишки водою.

Також є безпечніший спосіб, але не такий ефективний, його також можна спробувати.  На слід від масла насипати харчову соду, а через декілька хвилин видалити абсорбент, що утворився. Після цього плитку необхідно помити за допомогою засобів для посуду і змити водою.

Чим відмити тротуарну плитку від бруду?

Забруднення можуть бути будь-якого характеру. Від звичайної землі та листя, які легко усуваються до цементного розчину та машинного масла, про які ми вже говорили.  Крім цього існують ще деякі забруднення, про які варто сказати.

Чим відмити тротуарну плитку від бруду? Пліснява та грибок!

  1. Пліснява (грибок). Неприємна знахідка на тротуарній плитці. Її знешкодження слід розпочати з його очистки, оскільки він буде розростатись та шкодити плитку. Потім змийте його залишки рідиною на основі хлору. Озброївшись рукавичками та хлорною рідину потрібно нанести її у великій кількості, потім добре почистити те місце щіткою. Далі слідує змивання водою.

Чим відмити тротуарну плитку від бруду? Жувальна гумка!

  1. Жувальна гумка. Такий вид забруднення краще всього ліквідовується в холодну погоду шпателем чи ножем.

Чим відмити тротуарну плитку від бруду? Слід від автомобільних шин!

  1. Сліди від автомобільних шин. В більшості випадків для їх очищення достатньо звичайного миючого засобу та гарячої води.

Чим відмити тротуарну плитку від бруду? Сажа!

  1. Сажа. Використовуйте мило та воду, якщо не допомагає, то зробіть розчин з прального порошку та відбілювача.

Щоб тротуарна плитка не втрачала свого декоративного вигляду, слідкуйте за її чисткою, періодично мийте її з миючими засобами. В свою чергу, вона буде мати гарний вигляд багато років.