Облаштування території тротуарною плиткою

Облаштування території тротуарною плиткою

Одним з компонентів декору земельної ділянки є доріжки, прокладені на території, окантовка клумб, покриття майданчиків для стоянки машини, та інша прибудинкова територія. У кожного господаря, при завершення основних будівельних робіт, розмітки місця розташування грядок, кущів, дерев, виникає бажання надати своїй ділянці завершального мазку в її декоруванні. Можна скористатись найпростішим і найпримітивнішим способом - посипати доріжки піском і окантувати їх звичайною цеглою. Також можна просто залити їх бетоном або заасфальтувати, вимостити тією ж цеглою чи бутовим каменем.

В даний час існують матеріали, за допомогою яких, власник ділянки, проявивши фантазію і наполегливість, може надати своєму володінню неповторний вигляд. Таким способом є застосування фігурної плитки, в народі просто - тротуарної плитки, яка виготовлена з бетону, полімерно-піщаної суміші чи каменю. Будучи досить міцною, вона простоїть довго і добре прикрасить ділянку завдяки різнобарвним наповнювачів, які застосовуються при їх виготовленні.
Розглянемо два варіанти тротуарної плитки, якою краще облаштувати земельну ділянку. Натуральний камінь, найкраще замінить плитка (бруківка), виготовлена з бетону. Дана продукція має найрізноманітнішу форму і кольорову гамму завдяки її наповнювачам. Підібравши матеріал за формою і кольором, можна викласти плитку самим різноманітним візерунком, та надати поверхні самий різноманітний вигляд. Вважається що тротуарна плитка «Старе місто», яку пропонує наша компанія, є найбільш універсальною, тому цією плиткою можна оздобити територію як в суворий так і в яскраво-веселий вигляд.

Роботу по укладці можна виконати самостійно. Але при відсутності досвіду ця робота буде виконуватися занадто довго, і немає гарантій, що зроблене протримається довго. Тому її краще довірити фахівцям компанії «Юлія-Сервіс».

 

Як і у будь-якого матеріалу, у бетонної плитки є свої недоліки. Згодом бетон починає кришитися, з'являються щербинки і обламані кромки. При цьому з'являється крупнозернистий пил. Ще є, мало кому відомий, такий вид тротуарної плитки (бруківки), як полімер-піщана. Для її виготовлення використовується підготовлена  густа суміш піску, пластика і барвника яка постійно нагрівається і перемішується. Розлита в форми вона застигає, приймаючи задану форму. Виробник такої бруківки дає великі гарантійні терміни від її кришіння. Розбити її можна лише застосувавши силу, якої ніколи не знайдеться на заміській ділянці. Вона може мати самі різноманітні форми, колір, товщину. Технологія її укладання аналогічна укладанні плитки з бетону. Але полімерну плитку можна використовувати як декор сходів, чи їх прольотів. У цьому випадку плитка кріпиться до основи на клей або саморізи. За всіма параметрами полімерна плитка перевершує бетонну. За винятком одного - остання дешевше.

Більшість покупців ця обставина відлякує, змушуючи купувати менше надійну - бетонну, за рахунок її дешевизни. І саме тому, при виборі бетонної плитки якість грає вирішальну роль. Оскільки якісна бетонна тротуарна плитка по своїй довго живучості, майже така як полімер-піщана. Крім цього, така плитка не заважає нормальному розвитку зелених насаджень садової ділянки. У жарку пору така плитка не плавиться як асфальт, не виділяє похідних нафти, на якій виготовлений асфальт, та й нагрівання її значно менше. На її поверхні не буває калюж, так як вода йде в міжплиткові щілини. Вона не втрачає своєї забарвлення завдяки тому, що застосовані барвники, створені на основі оксидів металів. Майданчики, покриті такою плиткою, легко вимити звичайною водою в разі забруднення.