Які квіти посадити на клумбі

Які квіти посадити на клумбі

Існує чимало видів квітів і кожен з них по своєму красивий, але як поєднати їх на клумбі, щоб вони створили мальовничу  композицію? Щоб отримати гарний результат, необхідно затратити трішки часу і продумати, які квіти посадити на клумбі.

Яскрава клумба зробить ваше подвір'я чи майданчик біля офісу, ще більше затишним та по домашньому теплим. Адже так приємно насолоджуватися живими візерунками з квітів, які ви створили своїми руками.
Клумба, яка цвіте ціле літо - це цілий оркестр, який буяє соковитими кольорами від весни до осені.
Отже,  потрібно звернути увагу на декілька нюансів:

  1. Багаторічні чи однорічні квіти. На перший погляд здається, що з багаторічними квітами менше проблем, але потрібно мати на увазі, що їх потрібно вчасно обрізати, щоб вони не розрослися та не витісняли  інші рослини.
  2. Сонце чи тінь. Відштовхуючись від того, де буде розміщена клумба, потрібно обирати різні види квітів. Звичайно ж самий оптимальний варіант це напівтінь без протягів, але не завжди такі умови можна реалізувати.
  3. Низькорослі чи високорослі квіти. Високі рослини потрібно садити на задньому плані, щоб низькорослі квіти мали змогу похизуватися своєю красою.    
  4. Термін цвітіння. Щоб отримати повну картину потрібно підібрати відповідні квіти з однаковим терміном цвітіння, адже якщо одні зацвітуть раніше, а інші пізніше, то візерунок не буде таким як ви запланували.
  5. Кольорова гамма. Намагайтесь зробити так, щоб ваша клумба виглядала контрасною та яскравою. Доречними вважається поєднувати червоний з зеленим, фіолетовий з жовтим, синій з оранжевим кольором.
  6. Коли за вікном сонечко гріє все тепліше та дзвенять маленькіі струмочки, то посмішка відразу з'являється на обличчі. Але ще більшої радості приносять перші тендітні квіти, що пробиваються крізь білу ковдру, яка ще вкриває клумбу.

Першими хто оживає в саду та квітниках після затяжних холодів, це тендітні підсніжники, проліски, крокуси, примула, ніжні незабудки. Далі їх поступово замінять тюльпани, лілії, рябчики. (фото лілії, крокуси і рябчики)

ЛіліїЛілії

КрокусиКрокуси

Рябчики
Рябчики

Не забудьте і про красеня нарциса, він чудово впишеться в дизайн вашого квітника і зробить його величним. Якщо квіти нарциса стали меншими, це говорить про те, що його потрібно пересаджувати, адже на одному місці вони ростуть 4-5 років.
В останній місяць весни ізюминку вашій клумбі нададуть іриси, з них можна сформувати самостійний квітник, висадивши їх різних кольорів.

ІрисиІриси

Приходить спекотне літо та разом з ним цілий карнавал квітів. Розпускається безліч багаторічних квітів - лілії, гладіолуси, жоржини, гвоздики, георгіни.  Проростають однорічні - мак, календула, лаванда, настурція, бархатці, сальвія та багато інших.
Осіння клумба буде виглядати привабливою, якщо на ній посадити такі квіти: хризантеми, айстри, флокси, крокосмія, колхікум, цинія.  

Для висадження квітів, вам обов'язково знадобляться клумби для квітів, які ви можете замовити у нашій компанії. Перед тим, як приступити до висаджування квітів, обов'язково подбайте про грунт, він має бути якісним. Щоб квітник, круглий рік радував, то не забувайте періодично спушувати землю, видаляти бур'ян, підрізати квіти, забезпечувати рослини водою. Ось тепер вам відомо, які квіти садити щоб цвіли ціле літо. Озброївшись фундаментальними знаннями ви гарантовано створите привабливе казкове містечко біля будинку.